Parti Bayrağı Çeşitleri

1- Türk Bayrağı :

Partiler için elde taşınabilecek (sopalı) veya büyük bir binayı örtebilecek boyutlarda Türk Bayrakları. Meydan, miting ve seçimlerde partilerin ve adayların kullanımına sunulan Türk Bayrağı ve Türk Bayrağı çeşitleri.

2- Atatürk Posteri – Lider Posteri – Genel Başkan Posteri – Aday Posteri :

Elde taşınabilecek ebatlardan büyük boyda ölçülere kadar Atatürk posterleri. Yeni Atatürk fotoğraflarının yer aldığı kataloğumuza göz gezdirebilirsiniz. Parti liderleri ve genel başkanlarının ve belediye seçimlerinde aday olan kişilerin posterleri.

3- Sopalı Parti Bayrağı :

Partilere özel meydanlarda kullanmak üzere üretimi yapılan elde taşınabilir (sopalı) veya dilenen ölçülerde özel baskılı parti bayrakları. Partilerin ve adayların poster ve logolarının yer aldığı sopalı parti bayrakları.

4- Yelken Parti Bayrağı :

Olta Bayrak olarak da adlandırılan dikkat çekici üstü kıvrımlı yelken parti bayrakları. Yelken bayraklar hakkında detaylı bilgi için tıklayınız. Meydan, miting ve alanlarda kullanılabilecek 3 farklı ölçüde imal edilen yelken bayrak (plaj bayrağı, olta bayrak) dikkat çekici ve sopalı.

5- İpe Sıralı İpe Dizili Parti Bayrakları :

Şerit halinde bir ipe sıralanarak dikilen parti logolu, aday logolu veya lider fotoğraflı bayraklardır.

6- Parti Pankartı ve Bez Afiş :

%100 polyester kumaştan veya brandadan imal edilebilen dilenen ölçülerde üretilen parti pankartları, bez afiş ve posterleri.

7- Parti Önlüğü :

Parti önlükleri 50×75 cm ebatlarında %100 polyester kumaştan imal edilmektedir. Siyasi Parti önlüğü hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız.

8- Kırlangıç Bayrak – Roll Up Banner :

Genel ve yerel seçimler için adaylara göre ayarlanabilir kırlangıç bayrak ve roll-up bannerlar.

9- Parti Atkısı:

Partiler için yazlık saten çift kat veya tek kat püsküllü veya püskülsüz atkılar.

Üretimini yaptığımız bayrak ve flamaların tamamı %100 polyester bazlı kumaşlara tekstil dijital makinelerde veya pigment dispers bazlı tekstil boyalarıyla üretilmektedirler. Akp, Chp, Mhp, İyi Parti, Tkp, Vatan Partisi, Saadet Partisi, Büyük Birlik Partisi, Bağımsız Türkiye Partisi, Demokrat Parti… kısacası tüm siyasi partilerin ipe sıralı veya binaya asmalı parti liderleri ve kendi logolarıyla baskısı yapılmaktadır. Tüm boyutlarda siyasi parti bayrakları imalatı yapmaktayız. Siyasi partilerin ipe sıralı süsleme bayrakları, dev boyutlarda logolu veya liderlerin fotoğraflarını içeren bayrakları. Binaya asılacak, elde sallanacak şekilde meydan sopalı bayrakları, partilerin iç mekanlarında ve ofislerinde kullanılmak üzere siyasi parti makam bayrakları. Siyasi partilerin il başkanlıkları ilçe başkanlıkları genel merkezleri olmak üzere gönder direklerine uygun gönder bayrakları imalatı yapıyoruz. Detaylı bilgi için firma yetkililerimizle görüşünüz.