As Bayrak Kurumsal | Asbayrak
Asbayrak
as bayrak facebook as bayrak youtube as bayrak rss as bayrak instagram

Hakkımızda

Asbayrak’tan Mesaj

Asbyrak’a hoşgeldiniz. As Bayrak İzmir – Konak merkezde showroom ve teslimat noktası, İstanbul –  Kağıthane  Çağlayan’da irtibat, teslimat noktası ve Sarnıç Organize Sanayi Bölgesi’nde 1250 m² fabrikasıyla 81 ile ve 30’dan fazla ülkeye ürün gönderimi yapan entegre bir üretim tesisi olarak faaliyetini sürdürmektedir. 2011 yılında sektörde ticari faaliyetlerine başlayan şirketimizin amacı uzun yıllar boyunca kurumsal yapıyla harmanlanıp ülkemizin ve faaliyet sürdürdüğümüz alanların tepe markası olabilmek. Yüzlerce yıl ayakta kalabilmek için gerekli tüm kurumsal alt yapıyı kısa sayılabilecek bir sürede inşa ettik.

Bayrak endüstrisinde kullanılabilecek en yeni teknolojiyi, en iyi ekipmanları ve en iyi kadroyu barındırmaktayız. Sizlere en kaliteli ürünleri üretmek gibi bir misyona sahibiz.
As Bayrak olarak 21. yüzyılın en yeni teknolojisiyle 30’dan fazla ülkeye ihracat yapıyor, ülkemizin tüm şehirlerine bayrak gönderiyoruz. Türkiye’nin en büyük bayrak fabrikasında entegre bir kuruluş olarak yabancı devletlerin, ulusal ve uluslararası firmaların tüm gereksinimlerini kaliteli üretim ve doğru zamanlamayı bir arada uyum içinde yürütüyoruz.

Bugün bayrak sektörünün zirvesine ulaşmış bulunmaktayız. Daha yeni teknolojileri ve işçiliği bulup uygulayarak sektöründe yalnız kendisiyle kıyaslanabilir bir vizyonla ilerlemeye devam ediyoruz.

Üretim

Sadece Gaziemir Bayrak Fabrika’mızda günlük ortalama 5480 m² dijital bayrak, 50.000 adet logolu özel flama imalatı yapılabilmektedir.

Tüm atölyelerimizde günde 100.000 adet bayrak üretimi yapılabilmektedir. Dijital platformda basılan flama ve bayraklar üretimimizin yanı sıra emprime bayrak ve flama baskı atölyemizde bayrak ve flama imalatı yapmaktayız.

Kullanmakta olduğumuz dispers boyalar Avrupa’da üretilmekte olup kumaş dokumasından apresine kadar en iyi kumaşlar seçilerek baskıya girer ve en iyi flama ve bayraklar sizlere usta işçilikle dikilir ve gönderilir.

İhracat Yapılan Ülkeler

» Almanya
» A.B.D.
» Arnavutluk
» Avusturya
» Avustralya
» Azerbaycan
» Birleşik Arap Emirlikleri
» Demokratik Kongo Cumhuriyeti
» Fransa
» Gürcistan
» Hollanda
» Irak
» Karadağ

» Katar
» Kuzey Kıbrıs
» Güney Kıbrıs
» Polonya
» Romanya
» Suriye

» Ürdün
» Yunanistan

Vizyonumuz

Teknoloji destekli Türkiye’nin sürdürülebilir büyüklükteki en büyük bayrak, flama imalat fabrikası kalabilmek.

Misyonumuz

Sahip olduğumuz sistem, dinamizm ve hızı çevremize katkı sağlayacak şekilde aktarmak ve sürekli geliştirmek.

Stratejimiz

Anlaşılır, şeffaf ve net bir teknik ile ihtiyaç tedarik sürecini iyileştirerek geliştirmek.

Yardım ister misiniz?