Özel Baskılı Üretim Şemsiye Çeşitleri

Bazen uygun bir promosyon ürünü ararken, bazen işletmenize yeni bir heyecan getirmek için, bazen sadece kişiselleştirilmiş bir eşya niyetiyle logo baskılı şemsiye yaptırmak isterseniz ve en önemlisi de aradaki adama kârınızı kaptırmak istemezseniz yolunuz bizimle kesişecek.

Ürettiğimiz tüm şemsiye çeşitlerine sizin veya şirketinize ait logo, desen, grafik vb. her şeyi basabilmekte, şemsiyede üretim ve markalama hizmeti sunmaktayız. Ancak doğru şemsiyeyi seçmekte zorlanıyorsanız bu yazımızda size tüm şemsiyelerin artı ve eksilerini anlatarak logo baskılı şemsiye yaptırırken size yardımcı olma arzusundayız.

Logo Baskılı Plaj Şemsiyeleri

Özel plaj şemsiyeleri, geniş kapsama alanı ve çekici kişiselleştirilmiş gölgeliği ile her türlü sıkıcı açık hava tatilini unutulmaz bir duruma dönüştürebilir! Şirket logonuzla basıldığında benzersiz bir tanıtım rolüne hizmet eder. Sahil kenarındaki işletmeniz, oteliniz veya restoran ortamınız için promosyonlu bir plaj şemsiyesi gereklidir.
Ancak bunu yaparken şemsiyeniz güçlü görünmeli, güneşten korumalı, su geçirmemeli ve sağlam kalmalıdır.

Promosyon şemsiyeleri, şirket marka reklamcılığı için harika bir hediyedir ve satışı artırır. Ayrıca, herhangi bir etkinlikte hediye olarak kullanılabilirler. Baskılı şemsiyelerimiz tanıtım amaçlı tasarlanmış olsa da kaliteden ödün vermiyoruz. Sadece bir markanın adını göstermekle kalmaz, aynı zamanda zorlu hava koşullarına karşı da koruma sağlar. Bizim tarafımızdan yapılan şemsiyeler maliyet açısından rekabetçi, ancak kaliteli. 180, 200, 240 cm çaptaki büyüklük seçenekleri ve sınırsız sayıdaki renk seçenekleri sizleri bekliyor.

İmalat süreci ise çok basit, basılmasını istediğiniz şemsiye modelini beğeniyor, dilerseniz bunun ağırlık tamamlayıcı aksesuarını seçiyorsunuz. Ardından hazır ise grafik çalışmanızı sizden alıyor veya sizin için grafik departmanımız grafik çalışmanızı bitiriyor. Onayınızla beraber üretim süreci başlıyor ve kısa sürede üretim süreci bitip çıkan şemsiyeler sevk ediliyor.

Büyük ŞEMSİYELER

Büyük şemsiyelerde ise 200 cm’den 6 metreye kadar tüm şemsiyelerde ister manuel ister crank shaft otomatik olsun her logo değişik baskı teknikleri ile ısıl veya serigraf olarak basılabilmekte.