Masa Örtüsü As Bayrak | Bayrak ve Flama İmalat Fabrikası
As Bayrak | Bayrak ve Flama İmalat Fabrikası

Masa Örtüsü

İmalatını yaptığımız özel logo baskılı masa örtülerimiz istenilen kumaşa basılabilmekle birlikte standart olarak kullandığımız 125-140 gr/m² arası örme kumaşa veya 140-165 gr/m² arası dokuma saten kumaşa istenilen özel bir logoyu veya her çeşit deseni yüksek baskı kalitesiyle masa örtüsüne transfer edebilmektedir. Transfer edilen veya dijital olarak direk basılan masa örtülerinde kumaş yıkanabilir olduğu gibi masa örtüsünün üzerindeki desenlerde herhangi bir akma veya solukluk bulunmaz. Fuarlarda, standlarda veya ticari amaçlı kullanılabilen masa örtüleri.

Baskılı Masa Örtüsü Özellikleri ve Sık Sorulan Sorular

Masa Örtüsü Kumaş Cinsi: Standart olarak kullanılan masa örtüsü kumaşı 140-160 gr/m² ağırlığındaki dokuma saten kumaştır.
Masa Örtüsü Ölçüleri: Masa örtüleri kullanılan masanın ebatlarına göre değişkenlik gösterir, bu açıdan baskısını yaptırmak istediğiniz masanın ölçülerini yetkililerimize bildiriniz.
Sık Kullanılan Özel Baskılı Masa Örtüsü Ölçüleri: Yuvarlak masalarda 150*150 cm – Kare masalarda 150*150 cm – Dikdörtgen masalarda 135*180 cm olarak ebatlandırılır. Ancak yine de masanıza göre ölçü belirtiniz.
Masa Örtüsü Baskı Kalitesi: Masa örtüsü kumaşına bastığımız logo, fotoğraf vb. desenler yüksek çözünürlüklü en son teknolojiyle basılmış fotoğraf kalitesinde desenlerdir. Dijital baskılı masa örtüsünde kullandığımız makineler sektörün en hızlı ve duayeni olan Dgen marka makinelerdir.
Farklı Kumaşlara Baskı: Masa örtüsü veya kumaşa baskıda dilenirse kendi getireceğiniz kumaşlara fason olarak da baskı yapılır.
Masa Örtüsü Dikişi: Masa örtülerinde kenara sıcak kesim dikişsiz, biye veya kener kıvırma olarak dikiş yapılır.
Masa Örtüsünü Hangi Masalara Kullanabilirsiniz: Kare, yuvarlak, dikdörtgen kısacası dijital baskılı masa örtüleri her çeşit masaya uyum sağlar.
Masa Örtüsüne Neler Basılır: Transfer baskı veya direk baskı yöntemleriyle yaptığımız masa örtülerinde her çeşit desen, fotoğraf ve logo kullanılabilir.
Masa Örtüsü Yıkanabilir Mi: Dijital olarak bastığımız tüm masa örtülerimiz yıkanabilir, ütülenebilir.
Masa Örtüsünde Fason Baskı Yapılır Mı: Firmamıza getireceğiniz uygun masa örtüsü kumaşlarına sadece baskı maliyetleri alınarak transfer veya direk baskı yapılabilir.
Masa Örtüsünde İkinci Kumaş: Özellikler maliyet açısından masa örtülerinize ikinci kumaş olarak sermek istediğiniz örtüye baskı yapabiliriz.
Masa Örtüsü Fiyatları: Baskılı masa örtülerinde fiyat belirlerken tarafımıza, ölçülerini ve adetini belirtmeniz yeterlidir. Yüksek adet basımlarda ise deseni göndermelisiniz.

baskili-masa-ortusudijital-baskili-masa-ortusu

Tags: , , , , , , , , , , , , , , ,

Translate »
mobil switch