As Bayrak Türkiye’de yine bir ilke imza atarak Dgen Grande H6 modelini makine parkuruna dahil etti. 3 metre enindeki bir kumaşa tek parçada baskı yapabilen bu makine ile günlük sadece dijital baskılı bayrak imalat kapasitemiz (maksimum seviyede) 5480 m². Bu rakam bizi Türkiye’nin günlük dijital baskılı bayrak imalatı yapan en hızlı firması kılmakla beraber bayrak, flama, poster, afiş imalatındaki bu yeniliğimiz sadece hızla bitmiyor. 188.000 Euro değerindeki bu yatırım ile As Bayrak en yüksek kaliteyi müşterilerine sunmayı hedefliyor.

3 metre enindeki kumaşa baskı yapma imkanına sahip makinemiz saatte (maksimum seviyede) 177 m² baskı yapma kapasitesine sahip. Yeni makinemiz ile Türkiye’de yeni bir sayfa daha başlıyor. Bayrak imalatında müşterilerimizi 4 renk girdabından kurtarıyoruz. 6 renk ile çalışan yeni bayrak baskı makinemiz sizlere dijital fotoğraf makinesi mantığında tüm ara geçiş renklerini en ince ayrıntısına kadar bayraklarınız, afişleriniz, flamalarınız üzerinde görme şansı da veriyor.

Bayrak, poster, afiş, flama imalatında daha canlı renkler ile birlikte kurumsal kimliğinizde yer alan özel renklerinizi birebir yakalama garantisi veriyoruz. Ayrıca 3,30 metreye kadar istediğiniz poster, afiş, bayrak gibi ürünlerinizi birleştirme olmadan, parça dikme olmadan tek parçada basabilme imkanına sahibiz.