parti bayrağı parti bayrakları seçim bayrakları As Bayrak | Bayrak ve Flama İmalat Fabrikası
As Bayrak | Bayrak ve Flama İmalat Fabrikası

Parti Bayrağı

parti-bayraklari-parti-bayragi

Parti Bayrağı Çeşitleri

1- Türk Bayrağı :

Partiler için elde taşınabilecek (sopalı) veya büyük bir binayı örtebilecek boyutlarda Türk Bayrakları. Meydan, miting ve seçimlerde partilerin ve adayların kullanımına sunulan Türk Bayrağı ve Türk Bayrağı çeşitleri.

Parti ve Adaylar İçin Türk Bayrağı Özellikleri
Parti Bayrağı Türü: Türk Bayrağı sopalı veya sopasız.
Parti Bayrağı Ölçüsü: 50×75 cm – 70×105 cm – 100×150 cm – 150×225 cm – 200×300 cm – 300×450 cm – 400×600 cm – 500×750 cm – 600×900 cm – 700×1050 cm – 800×1200 cm – 1000×1500 cm ve daha büyüt ebatlarda Türk Bayrağı.
Parti Bayrağı Baskı Malzemesi: Kumaş

sopali-turk-bayragi

2- Atatürk Posteri – Lider Posteri – Genel Başkan Posteri – Aday Posteri :

Elde taşınabilecek ebatlardan büyük boyda ölçülere kadar Atatürk posterleri. Yeni Atatürk fotoğraflarının yer aldığı kataloğumuza göz gezdirebilirsiniz. Parti liderleri ve genel başkanlarının ve belediye seçimlerinde aday olan kişilerin posterleri.

Poster Özellikleri
Parti Bayrağı Türü: Poster
Parti Bayrağı Ölçüsü: 200×300 cm – 300×450 cm – 400×600 cm – 500×750 cm – 600×900 cm – 700×1050 cm – 800×1200 cm – 1000×1500 cm. (ve daha büyük boyda aday posteri atatürk posteri genel başkan lider posteri ebatları)
Parti Bayrağına Neler Basılabilir: Genel Başkan Posteri, Aday Posteri, Atatürk Posteri.
Parti Bayrağı Baskı Malzemesi: Kumaş

kalpaklı atatürk bayrak sopalı

3- Sopalı Parti Bayrağı :

Partilere özel meydanlarda kullanmak üzere üretimi yapılan elde taşınabilir (sopalı) veya dilenen ölçülerde özel baskılı parti bayrakları. Partilerin ve adayların poster ve logolarının yer aldığı sopalı parti bayrakları.

Sopalı Parti Bayrağı Özellikleri
Parti Bayrağı Türü: Sopalı veya sopasız.
Parti Bayrağı Ölçüsü: 50×75 cm – 70×105 cm – 100×150 cm.
Parti Bayrağına Neler Basılabilir: Parti logosu, Atatürk Posteri, Aday Posteri, Genel Başkan Posteri, Şehirlere Göre Kampanya Sloganları, Genel Kampanya Sloganları, Lider Görselleri, Banner, Türk Bayrağı.
Parti Bayrağı Baskı Malzemesi: Kumaş

ak-parti-sopali-parti-bayraklari

4- Yelken Parti Bayrağı :

Olta Bayrak olarak da adlandırılan dikkat çekici üstü kıvrımlı yelken parti bayrakları. Yelken bayraklar hakkında detaylı bilgi için tıklayınız. Meydan, miting ve alanlarda kullanılabilecek 3 farklı ölçüde imal edilen yelken bayrak (plaj bayrağı, olta bayrak) dikkat çekici ve sopalı.

Yelken Parti Bayrağı Özellikleri
Parti Bayrağı Türü: Yelken Bayrak Sopalı.
Parti Bayrağı Ölçüsü: 75×200 cm – 75×250 cm – 75×300 cm.
Parti Bayrağına Neler Basılabilir: Parti logosu, Aday Posteri, Genel Başkan Fotoğrafı, Şehirlere Göre Kampanya Sloganları, Genel Kampanya Sloganları, Lider Görselleri, Bannerlar.
Parti Bayrağı Baskı Malzemesi: Kumaş

parti-bayraklari-yelken-bayrak

5- İpe Sıralı İpe Dizili Parti Bayrakları :

İpe dizili parti bayrakları alan, miting, meydan süslemelerinde partilerin logoları, adayların ve genel başkanların posterlerinin basıldığı parti bayrağı çeşididir. Partilerin meydan süslemelerinde kullandıkları ipe sıralı parti bayrakları üçgen, kırlangıç, dikdörtgen veya dilenen formda kesimleriyle üretilmektedir.

Parti Bayrağı Türü: İpe dizili süslemeli.
Parti Bayrağı Ölçüsü: 30×45 cm – 50×75 cm.
Parti Bayrağına Neler Basılabilir: Parti logosu, genel başkan veya aday posteri fotoğrafı, slogan vb.
Parti Bayrağı Baskı Malzemesi: Kumaş

parti bayrak

6- Parti Pankartı ve Bez Afiş :

%100 polyester kumaştan veya brandadan imal edilebilen dilenen ölçülerde üretilen parti pankartları, bez afiş ve posterleri.

Parti Pankart ve Bez Afiş Özellikleri
Parti Bayrağı Türü: Pankart – Afiş
Parti Bayrağı Ölçüsü: 90×300 cm – 90×400 cm.
Parti Bayrağına Neler Basılabilir: Parti logosu, Aday Posteri, Genel Başkan Fotoğrafı, Şehirlere Göre Kampanya Sloganları, Genel Kampanya Sloganları, Lider Görselleri, Bannerlar.
Parti Bayrağı Baskı Malzemesi: Kumaş

7- Parti Önlüğü :

Parti önlükleri 55×170 cm ebatlarında %100 polyester kumaştan imal edilmektedir. Siyasi Parti önlüğü hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız.

8- Kırlangıç Bayrak – Roll Up Banner :

Genel ve yerel seçimler için adaylara göre ayarlanabilir kırlangıç bayrak ve roll-up bannerlar.

Üretimini yaptığımız bayrak ve flamaların tamamı %100 polyester bazlı kumaşlara tekstil dijital makinelerde veya pigment dispers bazlı tekstil boyalarıyla üretilmektedirler. Akp, Chp, Mhp, Has Parti, Tkp, İşçi Partisi, Dsp, Bdp… kısacası tüm siyasi partilerin ipe sıralı veya binaya asmalı parti liderleri ve kendi logolarıyla baskısı yapılmaktadır. Tüm boyutlarda siyasi parti bayrakları imalatı yapmaktayız. Siyasi partilerin ipe sıralı süsleme bayrakları, dev boyutlarda logolu veya liderlerin fotoğraflarını içeren bayrakları. Binaya asılacak, elde sallanacak şekilde meydan sopalı bayrakları, partilerin iç mekanlarında ve ofislerinde kullanılmak üzere siyasi parti makam bayrakları. Siyasi partilerin il başkanlıkları ilçe başkanlıkları genel merkezleri olmak üzere gönder direklerine uygun gönder bayrakları imalatı yapıyoruz. Detaylı bilgi için firma yetkililerimizle görüşünüz.

Etiketler: parti bayrak, seçim bayrak, parti bayrakları, ipe dizili parti bayrakları, çubuklu parti bayrakları, çubuklu seçim bayrakları, parti posterleri, seçim resimleri, seçim afişleri, parti afiş baskısı, parti poster baskısı, Adalet ve kalkınma partisi bayrağı, ak parti bayrağı, akp bayrağı, cumhuriyet halk partisi bayrağı, chp bayrağı, milliyetçi hareket partisi bayrağı, mhp bayrağı, anavatan partisi bayrağı, anap bayrağı, doğru yol partisi bayrağı, dyp bayrağı, demokratik parti bayrağı, dp bayrağı, demokrat sol parti bayrağı, dsp bayrağı, saadet partisi bayrağı, sp bayrağı, yeni türkiye partisi bayrağı, ytp bayrağı, birlik partisi bayrağı, bp bayrağı, yurt partisi bayrağı, yp bayrağı, işçi partisi bayrağı, ip bayrağı, türkiye komünist partisi bayrağı, tkp bayrağı.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Translate »
mobil switch