As Bayrak | Bayrak ve Flama İmalat Fabrikası

Kurumsal

As Bayrak’tan Mesaj

As Bayrak’a hoşgeldiniz. 2011 yılında sektörde ticari faaliyetlerine başlayan bir aile şirketiyiz. Amacımız uzun yıllar boyunca kurumsal yapıyla harmanlanıp ülkemizin ve sektörümüzün bayrak markası olabilmek. Yüzlerce yıl ayakta kalabilmek için gerekli tüm kurumsal alt yapıyı kısa sayılabilecek bir sürede inşa ettik.

Bayrak endüstrisinde kullanılabilecek en yeni teknolojiyi, en iyi ekipmanları ve en iyi kadroyu barındırmaktayız. Sizlere en kaliteli ürünleri üretmek gibi bir misyona sahibiz.
As Bayrak olarak 21. yüzyılın en yeni teknolojisiyle 30’dan fazla ülkeye ihracat yapıyor, ülkemizin tüm şehirlerine bayrak gönderiyoruz. Türkiye’nin en büyük bayrak fabrikasında entegre bir kuruluş olarak yabancı devletlerin, ulusal ve uluslararası firmaların tüm gereksinimlerini kaliteli üretim ve doğru zamanlamayı bir arada uyum içinde yürütüyoruz.

Bugün bayrak sektörünün zirvesine ulaşmış bulunmaktayız. Daha yeni teknolojileri ve işçiliği bulup uygulayarak sektöründe yalnız kendisiyle kıyaslanabilir bir vizyonla ilerlemeye devam ediyoruz.

Üretim

As Bayrak sektörün en iyi baskı makineleri, boya ve kumaşlarıyla bayrak ve flama imalatı yapmaktadır. 1500 m² dijital baskı bayrak ve flama imalat atölyemizin yanı sıra 1500 m² emprime atölyemiz bulunmaktadır. 1440 dpi çözünürlükte basılan flama ve bayraklarda renk veya fotoğraf sınırı bulunmamaktadır.

Sadece Gaziemir Bayrak Fabrika’mızda günlük ortalama 5480 m² dijital bayrak, 50.000 adet logolu özel flama imalatı yapılabilmektedir.

Tüm atölyelerimizde günde 100.000 adet bayrak üretimi yapılabilmektedir. Dijital platformda basılan flama ve bayraklar üretimimizin yanı sıra emprime bayrak ve flama baskı atölyemizde bayrak ve flama imalatı yapmaktayız.

Kullanmakta olduğumuz dispers boyalar Avrupa’da üretilmekte olup kumaş dokumasından apresine kadar en iyi kumaşlar seçilerek baskıya girer ve en iyi flama ve bayraklar sizlere usta işçilikle dikilir ve gönderilir.

sörf bayrağı kumaşıkumas1bayrak-fiyatlarikumas3emprime-bayrak-baski-300x233emprimedijital-bayrak-baski-makinesi-300x218teleios-black

İhracat Yapılan Ülkeler

» Almanya » A.B.D.
» Arnavutluk » Avusturya
» Azerbaycan » Birleşik Arap Emirlikleri
» Demokratik Kongo Cumhuriyeti
» Fransa » Gürcistan
» Hollanda » Irak
» Karadağ » Kuzey Kıbrıs
» Güney Kıbrıs » Polonya
» Romanya » Suriye

Vizyonumuz

Teknoloji destekli Türkiye’nin sürdürülebilir büyüklükteki en büyük bayrak, flama imalat fabrikası kalabilmek.

Misyonumuz

Sahip olduğumuz sistem, dinamizm ve hızı çevremize katkı sağlayacak şekilde aktarmak ve sürekli geliştirmek.

Stratejimiz

Anlaşılır, şeffaf ve net bir teknik ile ihtiyaç tedarik sürecini iyileştirerek geliştirmek.

Translate »
mobil switch