bayrak imalatı flama bayrakçı bayrağı

Kurumsal

sörf bayrağı kumaşıkumas1bayrak-fiyatlarikumas3emprime-bayrak-baski-300x233emprimedijital-bayrak-baski-makinesi-300x218teleios-black

Hakkımızda
Baskı alanında 7 yıllık tecrübeyle genç bir firma olarak nitelendirilebilecek As Bayrak kısa zamanda akademik ve alaylı kadrosuyla yükselmeyi bilmiş, Türkiye ve Dünya’nın önde gelen firmalarına doğru zamanlı ve üst kalitede işler yaparak sektörün gelişimine katkıda bulunan öncü bir firma olmuştur.

Günümüzde ve geçmişte kullanılan tüm baskı teknikleriyle flama ve bayrak imalatında A+ kaliteyi müşterilerine sunan As Bayrak dijital tekstil baskı ve emprime teknikleriyle insanların aradığı kaliteden daha üstün bayrak ve flama çeşitlerini sunan; gerek boya kalitesi, gerek kumaş kalitesiyle takip edilen bir firmadır.

İhracat Yapılan Ülkeler
» Almanya » A.B.D.
» Arnavutluk » Avusturya
» Azerbaycan » Birleşik Arap Emirlikleri
» Demokratik Kongo Cumhuriyeti
» Fransa » Gürcistan
» Hollanda » Irak
» Karadağ » Kuzey Kıbrıs
» Güney Kıbrıs » Polonya
» Romanya » Suriye

Kalite Politikası ve Amacımız
As Bayrak sizi ve isteklerinizi anlıyor, sizi hedefinize doğru zamanlama ile ulaştırmak için çalışıyoruz. Her yönüyle kaliteyi amaçlayan firmamız yeryüzündeki tüm baskı tekniklerinde gerek makine parkuruyla gerek baskı çözümleme departmanlarıyla müşterilerimize hizmet vermektedir. As Bayrak müşteri odaklıdır, genel ürünleri müşterilerine göre endeksleyerek en doğru ürünü satın almaları için müşterilerini yönlendirir ve gereksiz maliyetlere sokmaz. As Bayrak satın almak istediğiniz flama ve bayrak çeşidi veya adet her ne olursa olsun müşterilerine göre kusursuz hale getirmek için çalışıyor ve gerekli sorularla satın alış süresini uzatmak pahasına da olsa sizleri anlamak için analiz etmeye çalışır. As Bayrak risk ortamında dahi doğru ürünü doğru şekilde servis etmek için imalat kalitesini hiçbir zaman düşürmemektedir.

Üretim

As Bayrak sektörün en iyi baskı makineleri, boya ve kumaşlarıyla bayrak ve flama imalatı yapmaktadır. 1500 m² dijital baskı bayrak ve flama imalat atölyemizin yanı sıra 1500 m² emprime atölyemiz bulunmaktadır. 1440 dpi çözünürlükte basılan flama ve bayraklarda renk veya fotoğraf sınırı bulunmamaktadır.

Tüm atölyelerimizde günde 100.000 adet bayrak üretimi yapılabilmektedir. Dijital platformda basılan flama ve bayraklar üretimimizin yanı sıra emprime bayrak ve flama baskı atölyemizde bayrak ve flama imalatı yapmaktayız.

Kullanmakta olduğumuz dispers boyalar Avrupa’da üretilmekte olup kumaş dokumasından apresine kadar en iyi kumaşlar seçilerek baskıya girer ve en iyi flama ve bayraklar sizlere usta işçilikle dikilir ve gönderilir.

Translate »