bayrak flama fiyatları imalatı satışı

Kurumsal

As Bayrak’tan Mesaj
As Bayrak’a hoşgeldiniz. 2011 yılında sektörde ticari faaliyetlerine başlayan bir aile şirketiyiz. Amacımız uzun yıllar boyunca kurumsal yapıyla harmanlanıp ülkemizin ve sektörümüzün bayrak markası olabilmek. Yüzlerce yıl ayakta kalabilmek için gerekli tüm kurumsal alt yapıyı kısa sayılabilecek bir sürede inşa ettik.

Bayrak endüstrisinde kullanılabilecek en yeni teknolojiyi, en iyi ekipmanları ve en iyi kadroyu barındırmaktayız. Sizlere en kaliteli ürünleri üretmek gibi bir ortak vizyona sahibiz.
As Bayrak olarak 21. yüzyılın en yeni teknolojisiyle 25’den fazla ülkeye ihracat yapıyor, ülkemizin tüm şehirlerine bayrak gönderiyoruz. Türkiye’nin en büyük bayrak fabrikasında entegre bir kuruluş olarak yabancı devletlerin, ulusal ve uluslararası firmaların renk hassasiyetlerini tam yakalayıp, müşterilerimizin tüm gereksinimlerini kaliteli üretim ve doğru zamanlamayı bir arada uyum içinde yürütüyoruz.

Bugün bayrak sektörünün zirvesine ulaşmış bulunmaktayız. Daha yeni teknolojileri ve işçiliği bulup uygulayarak sektöründe yalnız kendisiyle kıyaslanabilir bir vizyonla ilerlemeye devam ediyoruz.

Üretim

As Bayrak sektörün en iyi baskı makineleri, boya ve kumaşlarıyla bayrak ve flama imalatı yapmaktadır. 1500 m² dijital baskı bayrak ve flama imalat atölyemizin yanı sıra 1500 m² emprime atölyemiz bulunmaktadır. 1440 dpi çözünürlükte basılan flama ve bayraklarda renk veya fotoğraf sınırı bulunmamaktadır.

Sadece Gaziemir Bayrak Fabrika’mızda günlük ortalama 5480 m² dijital bayrak, 50.000 adet logolu özel flama imalatı yapılabilmektedir.

Tüm atölyelerimizde günde 100.000 adet bayrak üretimi yapılabilmektedir. Dijital platformda basılan flama ve bayraklar üretimimizin yanı sıra emprime bayrak ve flama baskı atölyemizde bayrak ve flama imalatı yapmaktayız.

Kullanmakta olduğumuz dispers boyalar Avrupa’da üretilmekte olup kumaş dokumasından apresine kadar en iyi kumaşlar seçilerek baskıya girer ve en iyi flama ve bayraklar sizlere usta işçilikle dikilir ve gönderilir.

sörf bayrağı kumaşıkumas1bayrak-fiyatlarikumas3emprime-bayrak-baski-300x233emprimedijital-bayrak-baski-makinesi-300x218teleios-black

İhracat Yapılan Ülkeler
» Almanya » A.B.D.
» Arnavutluk » Avusturya
» Azerbaycan » Birleşik Arap Emirlikleri
» Demokratik Kongo Cumhuriyeti
» Fransa » Gürcistan
» Hollanda » Irak
» Karadağ » Kuzey Kıbrıs
» Güney Kıbrıs » Polonya
» Romanya » Suriye

Kalite Politikası ve Amacımız
As Bayrak sizi ve isteklerinizi anlıyor, sizi hedefinize doğru zamanlama ile ulaştırmak için çalışıyoruz. Her yönüyle kaliteyi amaçlayan firmamız yeryüzündeki tüm baskı tekniklerinde gerek makine parkuruyla gerek baskı çözümleme departmanlarıyla müşterilerimize hizmet vermektedir. As Bayrak müşteri odaklıdır, genel ürünleri müşterilerine göre endeksleyerek en doğru ürünü satın almaları için müşterilerini yönlendirir ve gereksiz maliyetlere sokmaz. As Bayrak satın almak istediğiniz flama ve bayrak çeşidi veya adet her ne olursa olsun müşterilerine göre kusursuz hale getirmek için çalışıyor ve gerekli sorularla satın alış süresini uzatmak pahasına da olsa sizleri anlamak için analiz etmeye çalışır. As Bayrak risk ortamında dahi doğru ürünü doğru şekilde servis etmek için imalat kalitesini hiçbir zaman düşürmemektedir.

Translate »